Zjarr te  ‘Uji i ftohtë’ në Vlorë, 2 zjarrfikëse drejt vendngjarjes

 

Në lagjen ‘Uji i Ftohtë’  të  Vlorës raportohet për zjarr .Menjëherë në vendin e përfishrë nga flakët ka shkuar zjarrfikësja me 3 efektivë dhe tashmë po niset dhe një tjetër me 8 ton ujë.


Lajmi kryesor:

Situata e zjarreve në vend, ‘Mbrojtja’: 16 vatra zjarri në 24 orët e fundit, janë izoluar 13 prej tyre! Në disa zona ende aktive


S.C/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore