Zjarret në Greqi, shënohet viktima e parë! Vullnetari, humbi jetën në betejë me flakët

Zjarret në Greqi, shënohet viktima e parë! Vullnetari, humbi jetën në betejë me flakët

Një person ka humbur jetën si pasojë e zjarreve në Greqi.  Personi që ka humbur jetën është një zjarrfikës vullnetar 38-vjeçar i cili u pranua më herët në një gjendje jashtëzakonisht kritike në Spitalin e Përgjithshëm të KAT. 

Sipas dëshmive të të pranishmëve, ai mori një goditje në kokë nga rënia e shtyllës së energjisë elektrike.  

Zjarret në Greqi, vazhdojnë të mbeten jashtë kontrollit, të nxitura në veçanti edhe më shumë nga erërat e fuqishme.

Zjarret në Afidnes, Ippokratio Politia dhe Kryoneri kanë përfshirë shtëpitë, bizneset dhe makinat.

Ndërprerjet e energjisë po ndodhin kudo, ndërsa ka mungesa të theksuara të furnizimit me ujë.  


Lajmi kryesor:

Greqia dhe Turqia në 'flakë' , bashkojnë forcat pavarësisht tensioneve! Mitsotakis: E keqja ende nuk ka kaluar


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë