Krijuesi i "Xhamadani vija vija" rrëfen si u krijua hiti mbarëkombëtar brenda 4 orësh

25 Nëntor 2022, 11:08 | Përditesimi i fundit: 2022-11-25 11:10:06

Kompozitori dhe muzikologu Zef Çoba I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” për të folur për karrierën tij të gjatë e të suksesshme, o cili ka kompozuar shumë hite dhe kolona zanore nga filmat, tregon më tepër për hitin mbarëkombëtar ‘ Xhamadani Vija Vija” që u krijua nga ai .  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha