1 qershori vjen ndryshe në “Rreze Dielli”

1 Qershor, 11:02

Festa e 1 qershorit, vjen ndryshe këtë vit në “ Rreze Dielli”. Një atmosferë e bukur, me energjinë e fëmijëve të cilët recituan, kënduan dhe kërycen për festën e tyre sot.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha