100 vjetori, ikonat e Flamurtarit përballë kombëtares së viteve 80-90! Ruci: Jemi klub me histori të madhe

26 Mars, 16:44

Shumë ikona të klubit Flamurtari dhe ish-futbollistë të kombëtares në vitet 80-90 kanë zhvilluar një ndeshje miqësore në nder të krijimit të 100-vjetorit të klubit vlonjat. Ikona Vasil Ruci thotë se është diçka e veçantë dhe kënaqësi të nderosh një klub me histori të madhe si Flamurtari.

Kategori të tjera