10-vjeçarja super talent në make-up / Shikoni sa bukur grimon mamanë e saj

1 Qershor, 13:19

Perla Mançe, është një vajzë e vogël 10- vjeçare me një talent të spikatur në fushën e make up-it. Këtë pasion, shprehet ajo, e ka të trashëguar nga gjyshja e saj, e cila është një parukiere dhe grimiere e njohur në Tiranë.

Në studion e ‘Rreze Dielli’ si një artiste e vërtetë, 10-vjeçarja tepër e talentuar i realizon mamit të saj një tutorial make up-i. Gjatë punës së saj, Perla nuk harron të japë “sekrete” dhe këshilla për të gjitha vajzat dhe zonjat që duan të duken bukur me një grim sa më natyral.   

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha