115 libra me emrin e Ardian Klosit! Ekspozohet vepra në 10-vjetorin e vdekjes, mes titujve edhe ‘Refleksione’ që shkroi me Ramën

17 Maj, 19:00

115 libra me emrin e Ardian Klosit, 25 si autor, 47 përkthime e 400 shkrime të botuara në gazeta. Në 10-vjetorin e vdekjes, publicisti kujtohet në Bibliotekën Kombëtare përmes një ekspozite të veprave të tij. Të pranishëm ishin edhe dy miqtë e bashkëpunëtorët e tij, kryeministri Edi Rama, dhe akademiku Ardian Vehbiu si dhe familjarë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha