14 maji/ Bucci në Report Tv: Partitë të ofrojnë programe politike, jo akuza për kundërshtarët

5 Dhjetor 2022, 17:56

Ambasadori Fabrizio Bucci tha se po ndjek më vëmendje se si po shkojnë përgatitjet e partive politike për zgjedhjet e 14 majit. Ai tha se fushata duhet të përqendrohet në programe politike dhe jo akuza për kundërshtarët politik.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha