’14 maji’/ Endri Shabani dhe Arlind Qori ‘përplasin’ programet politike në Report Tv: Nga transporti, te taksat dhe shkollat

23 Mars 2023, 19:47

“Nisma Thurje” dhe “Lëvizja Bashkë” kanë prezantuar në studion e Report Tv programin politik me të cilën kërkojnë votën e qytetarëve në zgjedhjet vendore të 14 majit.