‘2 satelitë në orbitë’, Roshi në ‘Repolitix’: I duket vetja Ramës si anëtar i NASA-s! Elezi: Shashkë! Beqiri: Do kemi fitime të mëdha! Muça: Mund t’i ketë marrë në SHBA

14 Tetor, 22:58

Seanca plenare e kësaj të mërkure, përtej debateve politike, tërhoqi një vëmendje shumë të madhe të kjo për shkak të deklaratës së kryeministrit Edi Rama se brenda vitit do të çojmë në orbitë dy satelitë, 'Albania 1' dhe 'Albania 2'. Një deklaratë e tillë është komentuar edhe nga të ftuarit në ‘Repolitix’ në Report Tv, të cilët kanë pasur qëndrime të ndryshme.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha