21 janari, PS padit Berishën dhe Bashën për vrasje (24 janar 2023)

25 Janar, 07:00 | Përditesimi i fundit: 2023-01-25 07:25:46

Ndonëse kanë kaluar 12 vjet nga 21 janari, ende mbetet një ngjarje e cila ndez debate, e sidomos pas lajmit të bujshëm të disa audio përgjimeve të pretenduara.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha