23 vjeçari shqiptar godet për vdekje me biçikletë 72-vjeçarin britanik! E braktis në rrugë të shtrirë se policia do ta kapte dhe nuk kishte dokumente! Dënohet me 2 vite burg

29 Korrik, 14:49

Gjykata theksoi se Ermir Loka, 23 vjeç, ishte duke udhëtuar në rreth 24 km/h kur ai u përplas me McCombie, kaloi me të kuqe ndërsa viktima ishte duke kaluar në vijat e bardha.  23 vjeçari shqiptar u dënua me 2 vite burg, ndërsa deklaroi se nuk ndaloi pasi kishte frike së mos dëbohej pasi nuk kishte dokumentacion të rregullt.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha