4 vite pa Dritëro Agollin, mbrëmje poetike në Gjirokastër

25 Tetor, 16:01

Magjia e mbrëmjes poetike kushtuar 90 vjetorit të lindjes së njeriut të letrave shqipe dhe poetit Dritëro Agolli, përfshiu këtë fundjavë qytetin e gurtë të Gjirokastrës. 

Aktorë e miq të poezisë interpretuan pjesë të ndryshme nga veprat dhe poezitë më të arrira të shkrimtarit Dritëro Agolli në aktivitetin “Midis”, mbajtur në teatrin "Zihni Sako" në Gjirokastër.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha