50 deri në 200 euro për t'i dhënë pasaportën shqiptare qytetarëve nga Kosova! Në hetim efektivë dhe zyrtarë të policisë në Tiranë! Kërkohet burg për 2 prej tyre, 4 pezullim nga detyra

13 Maj, 12:50

Korrupsion me dhënien e pasaportave shqiptare. Prokuroria e Tiranës po heton disa zyrtarë të policisë e persona të përfshirë në këtë skemë. Ligjërisht pajisja me pasaporta është falas për këtë kategori, natyralizim. Personat zvarriteshin për të marrë pasaportat dhe u kërkohej nga 50 deri në 200 euro ryshfet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha