6 dhjetori i Berishës/ Kalaja: 1500 policët s'përballojnë dot 200 mijë protestues! Çuko: Do garantohet siguria! Nesturi: Opozita proteston se s'ka komunikim me ndërkombëtarët

1 Dhjetor 2022, 07:28

Sali Berisha duket se shpërfill çdo masë që po vendos qeveria për 6 dhjetorin kur do të mbahet samiti BE-Ballkani Perëndimor dhe në një ditë historike për Tiranën, ka paralajmëruar protestë. Për këtë ishin të ftuar në 'Repolitix' Adriana Kalaja, Plator Nesturi, Arben Çuko dhe Përparim Caca.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha