“60 vite jetë, 45 vite karrierë”, Gjergj Leka dhe bashkëshortja në një rrëfim emocionues

26 Shtator, 14:24

Kantautori Gjergj Leka dhe bashkëshortja e tij Erisela Marku ishin të ftuarit e parë të këtij sezoni të ri në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv. Si rrallëherë çifti i shumëpërfolur kanë zbuluar më shumë nga jeta e tyre personale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha