8 janari, SHBA pro Bashës dhe kundër Berishës, çdo të ndodhë në PD?

13 Janar, 08:54

Emisioni Repolitix trajtoi krizën në PD dhe qëndrimin amerikan pas ngjarjeve të dhunshme të 8 janarit në selinë e PD. Çfarë do të ndodhë pas mbështetjes që zyrtari i lartë amerikan Eskobar dha për Bashën dhe qëndrimit kundër Berishës? Prokuroria thërret Bashën dhe Berishën për të dëshmuar për ngjarjet e 8 janarit. Të ftuar në studio Përparim Çaça, Ibsen Elezi, Fabian Topollaj dhe Idajet Beqiri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha