A ndikojnë temperaturat e larta tek të vaksinuarit? Specialistja e ISHP këshilla qytetarëve: Hidratohuni mirë dhe mbrohuni nga dielli

22 Qershor, 18:27 | Përditesimi i fundit: 2021-06-22 18:37:44

Vendi ynë është përfshirë nga i nxehti afrikan, që ka sjellë në vend temperatura mjaft të larta, por fatmirësisht kjo nuk ndikon në shëndetin e personave që po marrin vaksinat kundër COVID.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha