Aksident në Stamboll/ Përplaset tramvaj me një autubus, 4 persona në gjendje të rëndë, 15 të plagosur

5 Dhjetor 2022, 10:32

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë në Stamboll, si pasojë e të cilit katër persona janë shtruar në gjendje të rëndë në spital dhe 15 të tjerë janë të plagosu

Kategori të tjera