Aksident në Vlorë, shoferi 45-vjeçar përplas këmbësoren dhe largohet nga vendngjarja! Pas pak minutash përplaset me një mjet tjetër

20 Mars, 19:17

Një 45-vjeçar ka shkaktuar 2 aksidente pasditen e sotme në Vlorë. Shoferi i identifikuar si A.L., ishte duke drejtuar automjetin tip ‘Volkswagen’, në rrugën “Gjergj Kastrioti” dhe ka askidentuar këmbësoren 66-vjeçare.

Kategori të tjera