Aksident tragjik në Lezhë! Makina del nga rruga, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur

22 Maj, 20:46 | Përditesimi i fundit: 2022-05-22 21:27:31

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Lezhë, ku ka humbur jetën 1 person dhe 4 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha