Aksidenti i frikshëm në Lezhë, makina përplaset me karburant dhe bëhet copa! 2 persona të plagosur

23 Qershor, 09:26 | Përditesimi i fundit: 2021-06-23 09:36:12

Një aksident i frikshëm është regjistruar mëngjesin e sotme në Lezhë.  Një automjet ka humbur kontrollin në aksin në rrugor Lezhë-Milot dhe është përplasur me një pikë karburanti

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha