Aksioni i ARRSH për mbylljen e hyrje-daljeve të rrezikshme në Tiranë-Durrës, banorët “protestojnë” në shi

6 Dhjetor 2021, 11:51 | Përditesimi i fundit: 2021-12-06 14:59:24

Aksioni i Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH) për mbylljen e hyrje-daljeve të rrezikshme në aksin Tiranë-Durrës vijon edhe përgjatë ditë së sotme.
Qytetarët dhe bizneset janë mbledhur edhe sot në ditë me shi, për të kundërshtuar aksionin e policisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha