Aksioni i SPAK me 11 urdhër-arreste, arrestohet Erzen Breçani dhe i biri! Zbardhen akuzat: Përkrahje e autorit të krimit e pastrim parash

20 Nëntor, 21:50

Në kuadër të operacionit të SPAK të ndërmarrë këtë mbrëmje në Tiranë, krahas ish-drejtorit të Policisë Tiranë Erzen Breçani, ka rënë në pranga edhe djali i tij i madh Eralbi Breçani. Breçani dhe i biri akuzohen për përkrahje të autorit të krimit dhe pastrim parash.