'Akulli' mes Ramës dhe Kurtit, Kim Mehmeti në '5 Pyetjet': Ndërhyrjet e dy kryeministrave kanë përçarë shqiptarët! Nuk kemi nevojë për 'baballarë' kombi

10 Qershor, 23:29 | Përditesimi i fundit: 2024-06-10 23:34:53

Analisti Kim Mehmeti në '5 Pyetjet' komentoi marrëdhënien Rama-Kurti dhe ndërhyrjet e dy kryeministrave që kanë përçarë shqiptarët.