Akuzat se mori para nga Agron Neza, ish-zyrtari i FBI-së para gjykatës! Korrespondenti i Report Tv nga SHBA: Seanca zgjati 15 minuta, do hetohet në gjendje të lirë

25 Janar, 22:31

Korrespondenti i Report Tv në SHBA, Denion Ndrenika ka dhënë detaje nga seanca e mbajtur ditën e sotme në Uashington për ish-zyrtarin e FBI-së, Charles McGonigal, i cili akuzohet se ka marrë 225 mijë euro nga Agron Neza që të lobonte për një koncesion nafte. Korrespondenti i Report Tv thotë se seanca zgjati vetëm 15 minuta dhe McGonigal u deklaruar i pafajshëm për akuzat se ka marrë para.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha