Akuzohet për blerje votash, arrestohet dhe dërgohet në komisariat Fredi Beleri momenti i arrestimit

12 Maj 2023, 06:58

Është arrestuar nga kandidati për bashkinë i koalicionit bashkë fitojmë, Fredi Beleri. Ai është marrë pak pas mesnate, rreth orës 00:15 nga policia teksa ishte në restorantin e tij.