Alban Hoxha shpëton Partizanin nga humbja, Egnatia merr pikë në kryeqytet me ‘perlën’ e sezonit

18 Shtator, 21:00

Partizani dhe Egnatia barazuan 1-1 për javën e katërt në Superligë. Ndeshja në “Arenën e Demave” në kryeqytet ishte e luftuar dhe me raste, ndërsa ka qenë Alban Hoxha që i dha një pikë të kuqve të Zoran Zekiç

    Kategori të tjera

    Shiko të gjitha