Aleanca me Metën/ Agalliu në Report Tv: Si mundet që një njeri që e ke akuzuar ashpër sot ta kesh aleat? Berisha ose të kërkojë falje ose të shpjegojë arsyet

24 Nëntor 2022, 18:26

Deputeti Arbër Agalliu thotë se aleanca e Sali Berishës dhe Ilir Metës nuk është aspak e moralshme politikisht dhe për rrjedhojë nuk mund t’ua shesë demokratëve si vendimin e duhur të marrë nga Partia Demokratike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha