Alibeaj mbledh grupin dhe Kryesinë, i përgjigjet Berishës: I kemi kandidatët për 61 Bashkitë! Lironi selinë! 3 skenaret si do hyjnë në '14 maj'

20 Mars, 21:17 | Përditesimi i fundit: 2023-03-20 22:16:56

Partia Demokratike e Enkelejd Alibeajt do të garojë në të 61 bashkitë në zgjedhjet vendore të 14 majin. Përtej pretendimeve të ngritura nga grupimi i Sali Berishës, Alibeaj shoi sot çdo dyshim duke thënë se i ka emrat e kandidatëve në të gjitha bashkitë në vend, por nuk dha asnjë detaj tjetër.  

Kategori të tjera