Allegri kundër Mourinho-s, Juventus kërkon 'kokën' e Romës! 'Special 1': 'Zonja' favorit për fitimin e titullit

17 Tetor, 13:55

Seria A ndizet sonte me një superpërballje mes Juventusit dhe Romës. Allegri dhe Mourinho vihen përballë për 3 pikët

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha