Alzheimer, pandemia që do të pasojë Covid-19?

21 Shtator, 10:11

A do të jetë alzheimer pandemia që do të pasojë Covid-19? Kjo është hipoteza që hedh një studim I kryer së fundmi, por çfarë thotë mjekja psikiatre Irena Thoma për problemet e shëndetit mendor të krijuara nga pandemia dhe efektet që priten në të ardhmen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha