Anastas Angjeli prezanton familjen për herë të parë në 'Rreze Dielli'

19 Nëntor 2021, 11:46

Anastas Angjeli I ftuar në emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report Tv në një intervist krejtësisht ndryshe rrëfen gjithcka nga familja tek karriera politike dhe akademike. Për herë të parë prezanton edhe familjen.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha