Apeli e la pa vulën e PD, Basha në Report Tv: Vendimi skandaloz! Berisha të bëj hap pas, po mban peng opozitën për ankthet e veta personale (18 qershor 2024)

18 Qershor, 19:09

Vetëm një javë nga gjyqi i Apelit, ku vula e PD-së i kaloi ish kryeministrit Berisha dhe grupimit të Rithemelimit, Lulzim Basha në një intervistë ekskluzive për Report Tv e cilësoi vendimin e gjykatës si skandaloz. Basha tha se ishte një 'tango' mes kryeministrit Rama dhe ish kryeministrit Berisha