Arben Ahmetaj nën hetim për shpërdorim detyre, korrupsion dhe pastrim parash! SPAK merr në pyetje ish gruan dhe persona të tjerë

21 Mars, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2023-03-21 15:27:04

Arben Ahmetaj është nën hetim nga SPAK për tre akuza të rënda. Report Tv mëson se ekskluzivisht se Prokuroria e Posaçme regjistruar ndaj tij me akuzat e shpërdorimit të detyrës, korrupsionit dhe pastrimit të parave, duke bashkuar kështu procedimin për inceneratorët dhe atë të regjistruar pas kallëzimit për vilën në Hamallaj. 

Kategori të tjera