Arjan Hasanlliu, nga tingulli ne penelate

14 Gusht, 13:36

Nese angazhimet tuaja po ju mbajne te mberthyer ne keto dite te nxehta, eja me ne per Summer Wine! Summer Wine do t’iu jape pushimet qe ju duhen kete vere! Bashkojuni dollise tone ne keto udhetime te paharrueshme ku do te takojme shume miq dhe do te perjetojme momente te mbushura plot jete e art! Sot, do te shkojme ne Lushnje ku do te vizitojme piktorin, kompozitorin, poetin e tekstshkruesin Arjan Hasanlliu. Piktori do te ndaje me ne pasionin e tij per dhe do te vizitojme se bashku muzen e tij; Divjaken. Me autoresi dhe moderim te Kastro Zizos,skenar te Vivian Mançellarit dhe imazhet e videografistit Dean Anadolli, cdo seri e ‘Summer Wine’ ka nje shtrirje kohore nga 35-45 minuta. Summer wine, sepse ju meritoni nje summer plot wine!

Kategori të tjera