Arkitekja që sjell abazhurët e veçantë dhe të personalizuar

4 Qershor, 11:16

Arkitektja Sonja Iliaj sjell një trend shumë original të abazhurëve krejtësisht punime të personalizuar nga ajo vetë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha