Arkitektja Anila Hetoja: Si të arredoni dhomën e gjumit plot stil, pa shpenzuar shumë

12 Janar, 12:53

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” arkitektja Anila Hetoja solli disa ide për arredimin e dhomave të gjumit. Si të arredoni dhomën e gjumit plot stil dhe pa shpenzuar shumë para.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha