Armando Hidi tregon disa ushtrime tonifikuese që mund t’i bëni në shtëpi

21 Shtator, 10:55

Trajneri personal Armando Hidi tregoi disa ushtrime për të tonifikuar trupin dhe që mund të realizohen dhe në kushte shtëpie

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha