Aromë pranvere në kopshtin e Albanës

13 Maj, 14:02

Jemi në periudhën e bukur të pranverës, znj.Albana tregoi për amvisat kopshtin e saj, erzat dhe pemët e ndryshme që ka mbjellur. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha