Aromë vjeshte në shporten e nutricionistes Diola Dosti, ushqimet që duhet të konsumoni këtë sezon

15 Shtator, 10:56

Stina e vjeshtës sjell edhe një larmishëri ushqimesh, të cilat mund të përdoren në gatimet tuaja. Nutricionistja Diola Dosti në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” krijoi shportën e saj të vjeshtës me perime dhe fruta të stinës. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha