Arrestohet djali i Nehat Kullës, dhunoi njerkën me urdhër mbrojtje! Shkak konflikti për vilën e ‘gjeneralit’ të bandës famëkeqe në Tiranë

1 Qershor, 11:43 | Përditesimi i fundit: 2024-06-01 14:15:53

Djali i të ndjerit Nehat Kullës, i njohur me nofkën “gjenerali”, i bandës famëkeqe në Tiranë, është vënë në prangat e policisë. Mësohet se Robert Kulla është arrestuar për dhunë ndaj njerkës së tij dhe shkak për konfliktin është bërë pronësia e vilës