Artistja Liliana Çika surprizon me nudot e kuqe! Piktorja, nga Italia në Tiranë me një ekspozitë befasuese

21 Tetor, 16:26 | Përditesimi i fundit: 2021-10-21 16:27:34

Për shkak të kapriçiove të fatit, Liliana Çika është e detyruar të qëndrojë në një karrige me rrota, por shpirti, mendja dhe dora e saj nuk dinë të ndalen.

E njohur në galeritë më prestigjioze të Italisë, skulptorja dhe piktorja e njohur u kthye për pak ditë në Shqipëri me një ekspozitë surprizuese që titullohet  "Në kufijtë e pafund të artit pamor".

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha