Atentati mafioz, Softa: Moszbardhja e ngjarjeve tremb qytetarët! Makinat e shtrenjta që shohim janë makijazh, paratë e vërteta ndodhen ‘nëntokë’

14 Mars, 20:25

Moszbardhja e atentateve mafioze që ndodhin në vend ku po vriten edhe të pafajshmit, vendos qytetarët në pozitë pasigurie dhe trembje. Kështu u shpreh eksperti i sigurisë Fatjon Softa në një intervistë për Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha