Atmosfera në Dusseldorf, tifozët special të kombëtares: Nga Zvicra, Kosova dhe Australia nuk mungojnë në mbështetje të Shqipërisë

24 Qershor, 15:39

Tifozët e kombëtares kuqezi janë duke u grumbulluar në Dyseldorf në prag të ndeshjes me Spanjën, sot në mbrëmje ora 21:00. Gazetari i Report Tv Ernest Koçi  solli në ‘Përballje’ atmosferën me shqiptarët që për pak do nisen drejt Arena Dusseldorf ku do të luhet takimi. Njëri prej tyre vjen nga Shqipëria dhe shpreh optizmin për fitore.