Atmosferë e jashtëzakonshme, “Air Albania” shkundet nga tifozët

27 Shtator, 21:20 | Përditesimi i fundit: 2022-09-27 21:22:21

Në këto momente po luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Islandës, ku minutat e para duket mjaft intensive.

Vihet re prania e tifozëve të kombëtares tonë në tribunë, që me këngë dhe kërcim po “shkundin” stadiumin kombëtar.

Kategori të tjera