'Audi' luksoz humb kontrollin dhe del nga rruga në Elbasan, plagoset drejtuesja e mjetit

23 Qershor, 22:27

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, në unazën e qytetit në rrugën Elbasan-Librazhd, ku një person ka mbetur i plagosur.

Një mjet tip 'Audi' ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një makinë tjetër.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha