Aventurat e turistëve në kanione e male, Spathara: Problem që hapen portat në kanione dhe i merr rrjedha e ujit! Xhakolli: Ngjitja në alpe kërkon udhërrëfyes

5 Qershor, 19:36

Turistët e huaj po humbin jetën gjatë aventurave të tyre në male apo kanionet e Shqipërisë. Së fundmi janë raportuar 4 jetë të humbura dhe Presidenti i Rafting Albania, Zamo Spathara së bashku me Ervin Xhakollin që bën guidën malore kanë treguar shkaqet në Report Tv.  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha