Avokati i Çekajt, Maks Haxhia: Apeli dënoi një njeri pa asnjë provë, është kthyer në notere të prokurorisë! Kjo gjykatë meriton çdo lloj etiketimi

18 Qershor, 11:55

Apeli i GJKKO ka lënë në fuqi dënimin me 14 vite burg për Arbër Çekaj, pas vendimin avokati i tij  Maks Haxhia tha se gjykata dënoi një person pa asnjë provë dhe nuk e la as të fliste. Për këtë tha avokati Haxhia, kjo gjykatë shkeli më të dyja këmbët të drejtat e mbrojtjes se njeriut dhe meriton çdo lloj etiketimi pasi është kthyer në një gjykatë notere të prokurorisë.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha