‘Babai u bë një ëngjëll në parajsë’, ndërron jetë aktori i njohur i filmave shqiptarë

16 Gusht, 12:14 | Përditesimi i fundit: 2022-08-16 12:14:59

“U bë një ëngjëll në parajsë”,  fëmijët japin kështu lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta në moshën 73-vjeçare të  aktorit të teatrit dhe kinematografisë Pandi Siku, që jetonte prej dy dekadash në SHBA.

Kategori të tjera